Producent dekoracji wnętrz. Dekorujemy ściany, meble, drzwi i okna.

LITERY I SYMBOLE ŚWIETLNE – RETRO LIGHT

Styl Vintage

Litery w stylu Vintage stały się już na świecie swoistą ikoną pop kultury w dekoracji wnętrz. Są elementem który dodaje głębi i charakteru do każdego pomieszczenia urządzanego w stylu industrialnym drugiej połowy XX wieku.

Produkowane przez naszą firmę znaki symbole i litery mogą być wykorzystywane w firmach, mieszkaniach a także jako element aranżacji sesji w studiach fotograficznych. Mogą być elementem dekoracyjnym w galeriach, sklepach, biurach, komisach, stacjach benzynowych, barów i klubów a także jako reklama świetlna.

Wszystkie nasze litery pokryte są farbami imitującymi upływ czasu, są ładnie „zaśniedzione” i wyglądają świetnie na ścianie. Mogą się stać centralnym elementem wykończenia każdego wnętrza.

Technologia Led

Do naszych realizacji używamy długowiecznych żarówek produkowanych w unikalnej technologii AC LED. Żarówki mają 5 lat gwarancji producenta i występują w trzech kształtach: A48, G45 i T20 oraz dwóch wersjach mocowania: tzw mały gwint E14 i duży gwint E27.

Żarówki AC LED należą do najwyższej klasy energooszczędności i mają bardzo niskie zapotrzebowanie na prąd – odpowiednio 1,2W i 1,4W. W zależności od potrzeb w produkcji wykorzystujemy żarówki w rożnych kolorach: neutralnym białym, ciepłym białym, czerwonym, zielonym, niebieskim i żółtym a także żarówki z kolorowym light barem.

fototapeta

fototapeta

fototapeta

fototapeta

fototapeta

fototapeta

PRZYKŁADOWE LITERY, KSZTAŁTY I SYMBOLE
standardowe wysokości: 30, 60 i 90cm

W ofercie posiadamy wszystkie litery alfabetu łacińskiego, cyfry od 0 do 9 oraz wiele najpopularniejszych kształtów i symboli. Realizujemy także kształty wg życzenia klienta jeśli
są one technicznie możliwe do wykonania.

Zapytania proszę kierować na adres