Ekologiczne fototapety ścienne. Druk na wymiar i wyklejanie.
Co nas wyróżnia? Niskie ceny - wysoka jakość - kompleksowa obsługa.

DEKORACJE ŚLUBNE

Sprzedaż
LOVE o wysokości 120cm - 4950,00 zł netto

Wypożyczenie liter
LOVE o wysokości 120cm na okres od 2 do 4 dni (wysyłka np. z dostawą na piątek, sobotę, niedzielę i odesłanie w poniedziałek) - 490,00 zł netto + koszt wysyłki w jedną stronę 125 zł netto.
Dostawa na terenie Podkarpacia to 130 zł netto w obydwie strony. Dostawa w Rzeszowie w cenie wypożyczenia.
Możliwy również odbiór osobisty.

Abonament
na wypożyczenie liter LOVE o wysokości 120cm - 790,00 zł netto miesięcznie płatne z góry za dany miesiąc. Abonament możliwy przy umowie na min. 6 miesięcy. Klient ma litery do dyspozycji na cały okres trwania umowy. Jest to rozwiązanie dla osób i lokali, które nie chcą wykładać od razu całej kwoty na zakup, a mają możliwość wykorzystania liter więcej niż 2x w ciągu miesiąca.

Wykonujemy litery na indywidualne zamówienie od 30 cm do 210 cm wysokości. Kolory liter i żarówek mogą być dowolne. W załączniku przesyłam nasz katalog.

Napisy Przestrzenne
Dla zakochanych i nie tylko oferujemy wykonanie inicjałów, imion lub napisów gotowych do postawienia na kominku, półce lub stoliku. Napisy są wykonanie z lekkiego materiału, jakim jest styrodur i pomalowane farbami akrylowymi na wskazany kolor. Dodatkowo mogą posiadać lico z kolorowej pleksi lub lico z PCV oklejone kolorową folią.

greenguard

greenguard